همه چیز درباره کار اینترنتی در سایت خدمات یاب

این روزها که پیدا کردن شغل دلخواه و مناسب با شخصیت و رشته تحصیلی خیلی سخت شده بهترین راه کسب درآمد انجام کار اینترنتی در سایت خدمات یاب هستش.

خدمات یاب سایتیه که تو می تونی اونجا هر استعداد و توانایی که داری ارائه بدی و منتظر بمونی به فروش برسه. هر کسی یه توانایی هایی داره که بقیه فاقد اون استعداد هستن، پس می تونی این استعدادتو بصورت کار اینترنتی در سایت خدمات یاب بفروش برسونی و باهاش کسب درآمد کنی. اگه می خوای درباره کار اینترنتی در سایت خدمات یاب اطلاعات بیشتری بدست بیاری این مطلب رو تا انتها بخون.


همه چیز درباره کار اینترنتی در سایت خدمات یاب


سایت خدمات یاب چجور سایتیه؟

وب سایت خدمات یاب برای ارائه و فروش کالا و خدمات اینترنتی طراحی شده. اگه فکر می کنی در کاری مهارت داری که می تونی اون رو بصورت اینترنتی ارائه بدی (مثل طراحی سایت، طراحی های گرافیکی، تایپ، ترجمه و نویسندگی، برنامه نویسی، وب مستری و مدیریت سایت یا کانال تلگرام یا اینستاگرام و…) می تونی با ثبت نام در این سایت و ایجاد فروشگاه  مورد نظرت رو با قیمت مناسب ثبت کنی و منتظر مشتری بمونی.

 

حساب و کتاب در سایت خدمات یاب چطوریه؟

اگه می خوای با کار اینترنتی در سایت خدمات یاب کسب درآمد کنی باید اینو بدونی زمانی که کالا یا خدماتی رو بفروش می رسونی پولش مستقیماً به حسابت واریز نمیشه. تا پایان زمان تحویل پول در حساب سایت باقی می مونه، وقتی سفارش مشتری رو تحویل دادی و مشتری فیدبک مثبت برای سفارشت ارائه داد، پول به حسابت منتقل میشه و می تونی برداشت کنی. البته مبلغ زیر ۵۰,۰۰۰ تومان قابل برداشت نیست. و هر بار که برداشت وجه می زنی ۱۰۰۰ تومان کارمزد از حسابت کم میشه و اگه برداشت خودکار بزنی مبلغ آخر هر ماه به حساب بانکیت منتقل میشه.

 

آیا در سایت خدمات یاب میشه کالا هم فروخت؟!

بله این امکان وجود دارد که شما کالای خودتون رو هم به فروش برسونید و برای این امر دسته بندی ارسال پستی کالا به علاوه زیرشاخه هاش وجود دارن که شما میتونید ابتدا کالا و توضیحاتش رو در سایت همانند یک خدمات ثبت کنید، سپس زمانی که سفارش دریافت کنید ، مبلغ سفارش نزد سایت به امانت نگه داشته میشه تا زمانی که مشتری تایید کنه ، اون چیزی که سفارش داده رو تحویل گرفته. به محض تایید ۹۵درصد از قیمت کالا به حساب کاربری شما واریز خواهد شد و میتوانید برداشت کنید.

ارسال پستی کالا بر عهده فروشنده میباشد و در صورت مرجوع شدن ، مبلغ به صورت ۱۰۰درصد به حساب خریدار بازگردانده میشود. پس توجه فرمایید که توضیحات محصول شما واضح و شفاف باشد و خریدار دقیقآ همان چیزی را دریافت نماید که وعده داده شده است.

 

کار اینترنتی در سایت خدمات یاب چه فایده ای داره؟

چه بعنوان خریدار و چه بعنوان فروشنده، اعتماد کردن به طرف مقابل در محیط اینترنت کار سختیه. اگه فروشنده باشی معمولاً خریدار قبول نمی کنه پول رو تا تحویل کار پرداخت کنه و بعد از تحویل هم ممکنه اصلاً هزینه زحمتت رو پرداخت نکنه و دیگه هم جوابت رو نده.

اگه خریدار باشی هم ممکنه به فروشنده اعتماد نکنی و فکر کنی ممکنه زودتر پول رو بگیره و اصلاً کاری تحویلت نده، یا کاری که تحویل میده کیفیت مناسبی نداشته باشه. این از مشکلات همیشگی معاملات اینترنتیه که دو طرف نمی تونن بهم اعتماد کنن، البته حق هم دارند چون کلاهبرداری اینترنتی خیلی زیاد شده.

در سایت خدمات یاب چون تمام معاملات در محیط سایت صورت می گیره، امکان کلاهبرداری وجود نداره، وقتی مشتری کاری رو سفارش میده و هزینه رو پرداخت می کنه، فروشنده تا تکمیل سفارش و پایان کار مبلغ رو دریافت نمی کنه، همین باعث میشه فروشنده تمام سعیش رو بکار ببره تا بتونه نظر مثبت مشتری رو جلب و مبلغ مورد نظر رو آزاد کنه.

 

نکات مهمی که برای کار اینترنتی در سایت خدمات یاب باید بدونی :

  • تبادل اطلاعات تماس خارج از محیط سایت ممنوعه و ممکنه منجر به بسته شدن حسابت بشه.
  • اگه می خوای یه مدت استراحت کنی یا کارهای دیگه ای داری می تونی گزینه “توقف فروش” رو فعال کنی تا سفارش گیری متوقف بشه.
  • سعی کن وقتی کسی بهت پیام میده خیلی سریع جوابش رو بدی تا بتونی از رقبا پیش بیفتی و سفارش رو بگیری.
  • در کار اینترنتی در سایت خدمات یاب قیمت مناسب، کیفیت بالای کار و برخورد مودبانه با مشتری از مهمترین اصوله، سعی کن همیشه این موارد رو رعایت کنی.