این روزها که پیدا کردن شغل دلخواه و مناسب با شخصیت و رشته تحصیلی خیلی سخت شده بهترین راه کسب درآمد انجام کار اینترنتی در سایت خدمات یاب هست. خدمات یاب سایتیه که تو می تونی اونجا هر استعداد و توانایی که داری ارائه بدی و منتظر بمونی به فروش برسه. هر کسی یه توانایی هایی داره که بقیه فاقد اون استعداد هستن، پس می تونی این استعدادتو بصورت کار اینترنتی در سایت خدمات یاب بفروش برسونی و باهاش کسب درآمد کنی. اگه می خوای درباره کار اینترنتی در سایت خدمات یاب اطلاعات بیشتری بدست بیاری این مطلب رو تا انتها بخون.
همه چیز درباره کار اینترنتی در سایت خدمات یاب

سایت خدمات یاب چجور سایتیه؟

وب سایت خدمات یاب برای ارائه و فروش کاره های اینترنتی طراحی شده. اگه فکر می کنی در کاری مهارت داری که می تونی اون رو بصورت اینترنتی ارائه بدی (مثل طراحی سایت، طراحی های گرافیکی، تایپ، ترجمه و نویسندگی، برنامه نویسی، وب مستری و مدیریت سایت یا کانال تلگرام یا اینستاگرام و…) می تونی با ثبت نام در این سایت و ایجاد فروشگاه کاره های مورد نظرت رو با قیمت مناسب ثبت کنی و منتظر مشتری بمونی.

حساب و کتاب در سایت خدمات یاب چطوریه؟

اگه می خوای با کار اینترنتی در سایت خدمات یاب کسب درآمد کنی باید اینو بدونی زمانی که کاره ای رو بفروش می رسونی پولش مستقیماً به حسابت واریز نمیشه. تا پایان زمان تحویل پول در حساب سایت باقی می مونه، وقتی سفارش مشتری رو تحویل دادی و مشتری فیدبک مثبت برای سفارشت ارائه داد، پول به حسابت منتقل میشه و می تونی برداشت کنی. البته مبلغ زیر ۵۰,۰۰۰ تومان قابل برداشت نیست. و هر بار که برداشت وجه می زنی ۱۰۰۰ تومان کارمزد از حسابت کم میشه و اگه برداشت خودکار بزنی مبلغ آخر هر ماه به حساب بانکیت منتقل میشه.

نکته دیگه ای که خیلی اهمیت داره اینه که اگه تحویل سفارش رو به موقع انجام بدی کمیسیون سایت که بطور معمول ۱۰% از مبلغ فروش کاره ست، بر اساس سطح فروشندگی که داخلش هستی برات کمتر محاسبه میشه و سایت از ۵% تا ۸% مبلغ کاره رو بعنوان جایزه خوش قولی به حسابت واریز می کنه.

کار اینترنتی در سایت خدمات یاب چه فایده ای داره؟

چه بعنوان خریدار و چه بعنوان فروشنده، اعتماد کردن به طرف مقابل در محیط اینترنت کار سختیه. اگه فروشنده باشی معمولاً خریدار قبول نمی کنه پول رو تا تحویل کار پرداخت کنه و بعد از تحویل هم ممکنه اصلاً هزینه زحمتت رو پرداخت نکنه و دیگه هم جوابت رو نده.

اگه خریدار باشی هم ممکنه به فروشنده اعتماد نکنی و فکر کنی ممکنه زودتر پول رو بگیره و اصلاً کاری تحویلت نده، یا کاری که تحویل میده کیفیت مناسبی نداشته باشه. این از مشکلات همیشگی معاملات اینترنتیه که دو طرف نمی تونن بهم اعتماد کنن، البته حق هم دارند چون کلاهبرداری اینترنتی خیلی زیاد شده.

در سایت خدمات یاب چون تمام معاملات در محیط سایت صورت می گیره، امکان کلاهبرداری وجود نداره، وقتی مشتری کاری رو سفارش میده و هزینه رو پرداخت می کنه، فروشنده تا تکمیل سفارش و پایان کار مبلغ رو دریافت نمی کنه، همین باعث میشه فروشنده تمام سعیش رو بکار ببره تا بتونه نظر مثبت مشتری رو جلب و مبلغ مورد نظر رو آزاد کنه.

نکات مهمی که برای کار اینترنتی در سایت خدمات یاب باید بدونی :

  • تبادل اطلاعات تماس خارج از محیط سایت ممنوعه و ممکنه منجر به بسته شدن حسابت بشه.
  • اگه می خوای یه مدت استراحت کنی یا کارهای دیگه ای داری می تونی گزینه مرخصی رو فعال کنی تا سفارش گیری متوقف بشه.
  • سعی کن وقتی کسی بهت پیام میده خیلی سریع جوابش رو بدی تا بتونی از رقبا پیش بیفتی و سفارش رو بگیری.
  • در کار اینترنتی در سایت خدمات یاب قیمت مناسب، کیفیت بالای کار و برخورد مودبانه با مشتری از مهمترین اصوله، سعی کن همیشه این موارد رو رعایت کنی.
اشتراک گذاری: