سوالات خریداران در سایت خدمات یاب

سوالات رایج خریداران در سایت خدمات یاب چیست؟


چگونه از کیفیت انجام سفارشاتم مطمئن باشم؟

-در ابتدا پیشنهاد میکنیم توضیحات را با دقت بخوانید و سپس به سوابق فروش و نظرات خریداران قبلی توجه فرمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.
همچنین برای تضمین و اطمینان خاطر مشتریان ، مبلغ پرداختی شما تا زمان دریافت کامل سفارش و تایید کیفیت توسط شما ، نزد سایت خدمات یاب به امانت  باقی میماند . در صورتی که مشکلی در انجام سفارش و یا ارائه‌ی کیفیت مورد نظر به وجود آید، مبلغ پرداختی، به طور کامل به حساب شما بازگردانده می‌شود.

چگونه میتوانم خدمات مورد نظر خودم را در سایت پیدا کنم؟ 
-در سایت خدمات یاب چندین دسته بندی و زیر شاخه وجود دارد که به راحتی میتوانید خدمات مورد نظر خود را بیابید و یا با جستجوی کلمات مد نظر تان و تنظیم فیلتر های جستجو به هدف خود دست یابید.
همچنین اگر زمان کافی برای جستجو ندارید ، میتوانید از طریق گزینه ی ” ثبت نیازمندی جدید ” پروژه خود را معرفی کنید تا کاربلدان پیشنهادات خود را برای شما ارسال کنند.

چه قدر طول میکشد تا سفارشم را دریافت کنم؟
-همه ی فروشندگان در سایت خدمات یاب ، مدت زمان تحویل پروژه های خود را مشخص کرده اند ، در صورتی که در زمان مقرر سفارش خود را تحویل نگرفتید ، میتوانید سفارش خود را لغو کنید.
همچنین دقت کنید در صورتی که برای سفارش خود از گزینه ی ” خدمات سفارشی ( افزودنی ها ) ” استفاده کنید ، زمان مشخصی به انجام سفارش اضافه میگردد.

اگر کیفیت سفارش انجام شده ، با چیزی که وعده داده شده ، مغایرت داشت ، چه میشود ؟

-اگر بعد از تحویل سفارش، مشاهده نمودید که به لحاظ کیفیت و سایر معیارها با آنچه که در توضیحات خدمات وجود داشت، مغایرت وجود دارد، و یا این که با توجه به توضیحات خدمات ، نیاز به تغییر مجدد سفارش وجود دارد. می‌توانید در پنل سفارش، درخواست اصلاح سفارش را بدهید تا زمانی که به نتیجه‌ی مطلوب دست یابید. در صورتی که فروشنده با شما همکاری نکرد، شما این امکان دارید که درخواست لغو سفارش را بدهید.

همچنین اگر با فروشنده به اختلافی برخوردید که نتواسته آن را دوستانه حل کنید، می‌توانید در صفحه‌ی سفارش، درخواست حل اختلاف دهید تا وارد فرآیند حل اختلاف شوید.

توجه داشته باشید که بعد از تحویل سفارش سه روز برای اعلام نظر فرصت دارید و اگر در این مدت نظر خود را اعلام نکنید، سفارش به صورت خودکار تکمیل و تایید می‌شود.

 

چرا باید از طریق سایت خدمات یاب سفارش دهم و به طور مستقیم از فروشندگان خریداری نکنم؟

-در سایت خدمات یاب، سازوکارهایی برای تضمین کیفیت و حل اختلاف‌های احتمالی پیش‌بینی شده است و شما می‌توانید، با توجه به به رتبه‌ی فروشنده‌، و نظرات سایر مشتریان، با اطمینان خاطر و بدون نگرانی، اقدام به خرید نمایید. ضمن این که در سایت «خدمات یاب» خدمات و محصولات متنوعی در کنار هم گرد آمده‌اند که مقایسه و یافتن بهترین خدمات  مورد نظرتان با مناسب‌ترین قیمت‌ها را تسهیل می‌کند.

درواقع در سایت  «خدمات یاب» خیال شما راحت خواهد بود که یا سفارش پروژه دورکاری خود  آن‌طور که قرار بوده تحویل می‌گیرید و یا مبلغ پرداختی‌تان را به طور کامل پس می‌گیرید.

 

در صورتی که برای من شماره تماس یا راه های ارتباطی خارج از سایت فرستادند ، چه کنم؟

-بهترین برخورد، این است که این موضوع را به ایشان یادآوری کنید که تمامی تعاملات می‌تواند از طریق پنل سفارش انجام شود و عملا نیازی به تبادل شماره یا راه‌های ارتباطی دیگر نیست. شخصی که به قوانین سایت احترام نگذارد ، مطمئن باشید به خواسته های سفارش شما هم احترام نمیگذارد و اصلآ مناسب همکاری نمیباشد!!

توجه داشته باشید که در صورت ارتباط با فروشنده در خارج از خدمات یاب، احتمال پیگیری مشکلات احتمالی به هیچ‌وجه وجود ندارد.

همچنین ارائه اطلاعات تماس ممکن است منجر به اعمال محدودیت روی حساب کاربری افراد شود.

 

آیا این امکان وجود دارد که قبل از ثبت سفارش ، درخواست نمونه کار کنم و یا کلآ قبل از سفارش چگونه با فروشنده در ارتباط باشم؟

-بله  این امکان وجود دارد ، در ستون سمت راست گزینه ی ” سوال از فروشنده ” را بزنید و با خدمات دهنده در ارتباط باشید و هماهنگی های قبل از سفارش را انجام دهید.
توجه داشته باشید که انجام جدی سفارش تنها باید از طریق ثبت سفارش و پنل سفارش صورت پذیرد.

 

سفارشم لغو شده است ، مبلغ سفارش چه میشود؟
-اصلآ نگران نباشید ، مبلغ سفارش های لغو شده بلافاصله به حساب اعتباری شما بازگشت داده خواهد شد و میتوانید با این مبلغ سفارش های دیگری را در سایت ثبت کنید ، یا درخواست برداشت وجه را ارسال کنید که با کسر کارمزد بانکی ( حدودآ ۵۰۰تومان ) به حساب شما عودت داده خواهد شد.

 

فرایند ارسال پروژه اختصاصی چگونه است؟
-درصورتی که تمایل داشته باشید پروژه شما با کیفیت و قیمت خاصی توسط فروشنده ی خدمات انجام شود ، کافیست از طریق گزینه ی ” ارسال پروژه اختصاصی ” در ستون سمت راست اقدام نمایید.
میتوانید توضیحات ، قیمت و زمان تحویل پروزه خود را برای خدمات دهنده ارسال کنید و منتظر بازخورد فروشنده باشید و اگر به توافق رسیدید ، سفارش خود را پرداخت و تکمیل نمایید.

 

پاسخ مابقی پرسش هایم را چگونه بیابم؟
-پشتیبانی سایت خدمات یاب همواره آماده پاسخگویی به شما میباشد و میتوانید از طریق صفحه تماس با ما و یا ارسال تیکت پشتیبانی ، با ما در ارتباط باشید.

تفاوت دورکاری و استخدام

تفاوت دورکاری و استخدام

اشتراک گذاری: