با سلام . در صورتی که خدمات ارائه شده توسط شما در سایت خدمات یاب همه موارد زیر را رعایت شده باشد ، بازخورد بسیار مناسب تری دریافت خواهید کرد از جمله : افزایش بازدید ، افزایش فروش و دریافت سفارش ، ایندکس شدن در موتور های جستجو همچون گوگل و در نهایت کسب درآمد بیشتر…

چک لیست مربوطه را از طریق ویرایش خدمات خود میتوانید انجام دهید که شامل موارد زیر میباشد :

۱. درج عنوان مناسب که  اولین موردی است که مشتریان میبینند و بسیار حائز اهمیت میباشد

۲. انتخاب دسته بندی مناسب و مرتبط با خدمات شما ، ساختار دسته بندی سایت شامل ۸ دسته بندی کلی میشود که هر کدام زیرشاخه هایی دارد . توصیه میکنیم خدمات خود را در زیر شاخه ها ثبت نمایید تا شانس دیده شدن شما دوبرابر باشد(یکبار در دسته بندی اصلی و یک بار هم در زیرشاخه ها دیده میشوید)

۳. توضیحات مناسب و شفاف که پیشنهاد ما درج توضیحات بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه میباشد . همچنین ذکر کنید که مشتری پس از پرداخت قیمتی که مربوط به خدمات شماست ، چه چیزی را مشخصآ دریافت میکند و یا اینکه برای سفارشات متغیر از گزینه ” ارسال پروژه اختصاصی ” اقدام شود.

۴. درج عکس مناسب و جذاب برای خدمات تان بسیار موثر است. تصویری که شما انتخاب میکنید بسیار مهم است زیرا علاوه بر بازدید کنندگان سایت، در نتایج جستجوی گوگل هم دیده خواهید شد . حتی میتوانید این تصویر را خودتان در فتوشاپ و نرم افزارهای مشابه بسیازید و مثلآ عنوان خدمات تان را در تصویر درج کنید. لازم به ذکر است که تصاویر شما توسط ” خدمات یاب ” بهینه سازی و سئو میشود.

۵. استفاده از لینک ویدیو ، در صورتی که ویدیویی مرتبط با خدمات خودتان دارید میتوانید با درج لینک آن بازخورد مناسب دریافت کنید. توجه کنید که فقط فرمت MP4 پذیرفته شده است.

۶. استفاده  از آپشن ” خدمات سفارشی ( افزودنی ها ) ” ، میتواند سیاست های قیمت گزاری خدمات شما را بهبود ببخشد . به طور مثال شما میگویید اگر اینکار را اضافه تر انجام دهم ، این مقدار به قیمت افزوده میشود…

۷. و در نهایت بهترین توصیه و پیشنهاد ما این است که اگر میخواهید به فروش چشمگیری دست یابید لینک خدمات خود و یا حساب کاربری تان را کپی کنید و به مشتریان خود ارسال نمایید و یا در شبکه های اجتماعی اشتراک گزاری کنید . این کار شدیدآ به افزایش فروش خدمات شما کمک میکند و باعث رشد تصاعدی دریافت سفارشات میگردد. این نکته را جدی بگیرید!!

۸.تکمیل اطلاعات پروفایل و حساب کاربری

فراموش نکنید که پس از دریافت سفارش ، با پاسخگویی مناسب به مشتریان و ارائه خدمات و کار با کیفیت میتوانید امتیاز و نظرات بسیار مناسبی دریافت کنید که این مورد هم دلیلی خواهد بود بر اینکه مشتریان بعدی هم خدمات شما را انتخاب کنند.

امیدواریم با رعایت موارد بالا شما در بلند مدت همواره از سایت ” خدمات یاب ” سفارش دریافت کنید و کسب درآمد عالی داشته باشید…

خواندن این مقاله بسیار توصیه میشود:

در توضیحات خدماتم باید به چه نکاتی اشاره کنم؟