با سلام به همه متخصصین و فریلنسر های توانا…
تعامل و همکاری موضوع و مبحثی است که در کشور ما کمرنگ شده است و یا به اندازه کافی اهمیت آن درک نشده است. حال ما قصد داریم با ارائه پیشنهاد همکاری به همه متخصصین گام مثبتی در این راه برداشته باشیم.

وقتی مجموعه متنوعی از مهارتها و دانش جمع شوند، نتیجه‌ای که حاصل می‌شود، دستاورد تجربیات و توانایی‌های متفاوت است.

علاوه بر این، همکاری مجازی نیاز به سرمایه و زیرساخت را به حداقل می‌رساند. به لطف اینترنت، کسب و کار شما می‌تواند بازار وسیعتری پیدا کند. همچنین شما می‌توانید شرکت خود را به کمک افرادی از سراسر ایران پیش ببرید.

در سایت خدمات یاب دسته بندی های متنوعی از خدمات وجود دارد(مشاهده همه دسته بندی ها) حال چگونه میتوانیم همکاری داشته باشیم؟

وقتی مجموعه متنوعی از مهارتها و دانش جمع شوند، نتیجه‌ای که حاصل می‌شود، دستاورد تجربیات و توانایی‌های متفاوت است.

ثبت خدمات به عنوان یک فریلنسر

خدمات و تخصص خود را ثبت نمایید و سفارش دریافت کنید.
در توضیحات خدماتم باید به چه نکاتی اشاره کنم؟

هنگامی که شما خدمات خود را ثبت میکنید، اولآ که مبلغی از شما دریافت نخواهد شد و کاملآ رایگان است و دومآ بازدید کنندگان سایت خدمات یاب به شما سفارش میدهند، ثالثآ تیم خدمات یاب شما را به مشتریان تلفنی خود معرفی میکند. چرا باید در سایت خدمات یاب ، ثبت توانایی ها و خدمات خود را انجام دهم؟

به تیم بزرگ خدمات یاب بپیوندید

ثبت خدمات شما تاریخ انقضا ندارد!
خدمات یاب برای شما تبلیغ میکند.
رایگان است! نمایش در صفحات نخست گوگل
دریافت پروژه اختصاصی


خدمات یاب را به دوستان و مشتریان خود معرفی کنید

با معرفی سایت خدمات یاب به مشتریان خود پاداش دریافت کنید.
چرا باید متخصص مورد نیاز خود را از سایت خدمات یاب انتخاب کنم؟!

ممکن است شما به عنوان مثال یک طراح و گرافیست باشید، اما مشتری از شما مثلآ بازاریابی و تبلیغات بخواهد، در این لحظه با معرفی سایت خدمات یاب به مشتری خود جواب مثبت دهید. حتی میتوانید خودتان به صورت یک پیمانکار عمل کنید و مستقیمآ ثبت سفارش نمایید.

همین حالا متخصص مورد نظر خود را بیابید

وقتی اعضای تیم با یکدیگر همکاری می‌کنند، می‌توانند دانش خود را بهینه کنند و از تجربیات و مهارت‌های همدیگر استفاده کنند. برای مثال، ممکن است یکی از اعضا با «ارائه دادن» و صحبت در جمع مشکل داشته باشد؛ اما از طرف دیگر، تمام دانش فنی مربوطه را داشته باشد. همکاری موثر به اعضا اجازه می‌دهد که استعدادهای خود را به اشتراک بگذارند و بهترین راه را برای حل مسائل پیدا کنند. این امر به شرکت شما کمک خواهد کرد که بهترین نتیجه را در کمترین زمان به دست بیاورید.