با سلام و عرض ادب خدمت بازدید کنندگان سایت خدمات یاب
بر خودمون لازم دونستیم که این مطلب رو برای عزیزانی که شک دارند برای ثبت خدمات ، بنویسیم…

دلایل ثبت خدمات در سایت خدمات یاب

واقعآ چرا ما باید خدمات و توانایی هامون رو در این سایت ثبت کنیم؟!🤔 

۱)  اول از همه اینکه ثبت خدمات شما رایگان است و تاریخ انقضا ندارد! یعنی شما پس از ثبت خدمات جدید برای همیشه و مداوم میتوانید سفارش دریافت کنید.


۲) تبلیغات رایگان! پس از اینکه شما خدمات تون رو ارسال کردید ، ما در شبکه های اجتماعی خودمون مثل فیسبوک ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست و غیره… به اشتراک میگذاریم که باعث افزایش بازخورد خدمات شما میشه.


۳) معرفی شما به مشتریان و کارفرمایان ، به این صورت که ما لینک خدمات شما رو از طریق مکالمات تلفنی، ایمیلی و غیره… به مشتریان ارسال میکنیم.


۴) دیده شدن! شما اگر بهترین متخصص روی زمین هم باشید ، تا تبلیغات انجام ندهید کسی از تخصص شما مطلع نمیشود ، پس ثبت خدمات خود را یک تبلیغات رایگان و مفید بدانید.


۵) اطمینان از پرداخت ، شما از بابت هر سفارشی که دریافت کنید ، ۹۰درصد مبلغ رو پس از انجام سفارش و تایید خریدار دریافت میکنید و این در حالی هستش که مبلغ سفارش از همان ابتدا نزد سایت به صورت امانت واریز شده است.

۶) نمایش در صفحات نخست گوگل ، خدمات شما در صورتی که دارای عکس و توضیحات مناسبی باشد ، با کمک همکاران سئوی خدمات یاب به مرور زمان به صفحات نخست گوگل منتقل میشود.


کسب درآمد عالی

۷) لینک خدمات شما = مشابه سایتی برای دریافت سفارش! مگر نه اینکه هدف از راه اندازی یک سایت دریافت سفارش آنلاین است؟! خب… صفحه خدمات شما هم همینکار را انجام میدهد.


۸)  چالش و رقابت با همکاران و دریافت جایزه ، با افزایش فروش خودتون میتونید از جوایز نقدی سایت خدمات یاب بهره مند بشید، اطلاعات بیشتر.


۹) اعتماد! سایت خدمات یاب دارای نماد اعتماد هستش و پرداختی های خودش رو به صورت منظم انجام میده ، دغدغه ی شما فقط باید انجام کار با کیفیت و تحویل به موقع سفارشات باشه.


۱۰) سیستم حل اختلاف ، اگر به هر دلیلی بین خدمات دهنده و خدمات گیرنده اختلافی پیش بیاید ، کارشناسان خدمات یاب ، اختلاف نظر را حل خواهند کرد.


۱۱) دریافت پروژه اختصاصی ، مشتریان میتوانند پروژه های اختصاصی خود را برای شما ارسال کنند و پس از توافق بر روی جزئیات، قیمت و زمان تحویل پروژه ، شروع به انجام کار نمایید.

۱۲) بهره مندی از بخش افزودنی ها ، این مهم به شما کمک خواهد کرد تا سیاست های قیمت گذاری خودتون رو بصورت کامل پیاده سازی کنید، قیمت هایی که به صورت افزودنی و جانبی به قیمت اصلی اضافه میگردد.

چرا خدمات یاب

خب دوستان… امیدواریم دلایل بالا پاسخ مناسبی به سوالات و شک و تردید های شما بوده باشه و به امید خدا بتونیم همکاری های زیادی رو با همدیگه تجربه کنیم .
مثل همیشه بازم توصیه میکنیم که اول یک خدمات کامل با توضیحات مناسب ثبت کنید و بعدش خدمات خودتون رو در شبکه های اجتماعی تون به اشتراک بگذارید تا بیشتر دیده بشید و سفارش بیشتری دریافت کنید.

همچنین مقاله ی زیر را میتوانید مطالعه نمایید: