با سلامی دوباره خدمت همه بازدید کنندگان و کاربران محترم سایت خدمات یاب…
توی این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که اصلآ چرا باید شخصی در سایت خدمات یاب سفارش ثبت کند؟ یا متخصص مورد نیاز خودش رو از خدمات یاب پیدا و انتخاب کنه؟!

چرا باید متخصص مورد نیاز خود را از سایت خدمات یاب انتخاب کنیم؟
چرا باید متخصص مورد نیاز خود را از سایت خدمات یاب انتخاب کنیم؟

با ما همراه باشید تا ببینیم آیا واقعآ جواب خوبی برای این سوالات داریم؟ آیا خدمات یاب بستر مناسبی برای سفارش و برون سپاری کارها هستش؟
برای پاسخ به این سوالات میتوان به ذکر موارد زیر اشاره کرد:

گستردگی دسته بندی ها و خدمات ارائه شده

سایت خدمات یاب شامل دسته بندی های: گرافیک و دیزاین، بازاریابی و تبلیغات، نویسندگی و ترجمه، وب و برنامه نویسی، موسیقی و صدا، ویدیو و انیمیشن، سرگرمی و سبک زندگی، کسب و کار، ارسال پستی کالا حیطه بسیار گسترده ای را در اختیار مدیران و صاحبان مشاغل قرار میدهد تا با انتخاب مناسب بتوانند متخصص دورکار خود را برای پروژه های مختلف بیابند. (دسته بندی های بالا بعلاوه زیر شاخه ها…)

 

اطمینان از پرداخت در ازای انجام کار

روال کار بدین صورت است که شما در هنگام ثبت سفارش ابتدا مبلغ را به حساب سایت پرداخت میکنید و این مبلغ تا زمانی که شما تحویل سفارش خود را تایید کنید نزد خدمات یاب به امانت میماند. اینگونه هم خیال مشتری راحت است و هم خیال انجام دهنده ی کار چون وجه به امانت نزد سایت است و امکان سوء استفاده وجود ندارد.

 

تحویل دقیق همان چیزی که سفارش میدهید

هر خدماتی که شما در سایت مشاهده میکنید یا انتخاب میکنید برای ثبت سفارش، دارای توضیحاتی میباشد. توضیحاتی از قبیل اینکه دقیقآ چه کاری انجام میشود و به چه صورتی تحویل خواهد شد، و یا شما در ابتدای امر به انجام دهنده میگویید که مشخصآ چه چیزی را در پایان انتظار دارید تحویل بگیرید. خب در پایان هم باید همین موارد وعده داده شده را دریافت نمایید، در غیر اینصورت میتوانید درخواست حل اختلاف ارسال نمایید.

 

فیلتر های جستجو ساده و کاربردی

تیم توسعه دهنده ی خدمات یاب معیار های جستجو و یا همان فیلترهای جستجوی کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار داده است، شما میتوانید بر اساس قیمت ها، امتیازات، تعداد فروش، تعداد بازدید، تاریخ ثبت خدمات قدیمی و جدید، تگ های خاص، ویژگی های اخلاقی و کاری و غیره… اقدام به جستجوی خدمات نمایید. فایده ی این مورد دسترسی آسان و سریع به خواسته ی مد نظر شماست.

 

مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی

یکی از فاکتور هایی که برای ثبت یک سفارش بسیار مهم است نظرات مشتریان و سفارش های قبلی است. این که مشتریان قبلی چه نظر و امتیازی به خدمات ارائه شده داده اند؟ چه نقاط قوت و ضعفی را مورد توجه قرار داده اند؟ چه تمجید و انتقاد هایی را ثبت کرده اند؟ از ⭐⭐⭐⭐⭐ چه امتیازی به خدمات مدنظر داده اند؟ پاسخ به این سوالات را میتوانید در ذیل هر خدمات و در بخش “نظرات” مشاهده نمایید. تنها خریداران مجاز به ثبت نظر میباشند.

 

درخواست پروژه و کارهای اختصاصی

خدمات ارائه شده در سایت خدمات یاب عمدتآ هر کدام دارای قیمت و کیفیت ثابت و مشخصی میباشد، شاید شما چیزی فراتر و یا متفاوت از توضیحات وعده داده شده ی فروشنده بخواهید… در اینصورت کافیست برای فروشنده مدنظرتان یک پروژه اختصاصی ارسال کنید (شامل: توضیحات، قیمت پیشنهادی و زمان تحویل کار).

پس از ارسال پیشنهاد، بحث چانه زنی و توافق پیش می آید و فروشنده هم به شما قیمت و زمان تحویل سفارش خود را طبق توضیحات شما ارسال میکند. درصورتی که شما توافق کنید و پرداخت را انجام دهید، فروشنده اقدام به انجام سفارش می نماید.

 

وجود سیستم “حل اختلاف” در سایت خدمات یاب

پس از اینکه شما هر سفارشی را ثبت نمایید وارد یک صفحه مخصوص انجام کار میشوید که مخصوص مشتری و خریدار است و میتوانید پیام نگاری های خود را در آن قسمت انجام دهید، همچنین بخش “اختلاف نظر” نیز وجود دارد. هر زمانی که خریدار یا فروشنده با مشکلی مواجه شوند با استفاده از این گزینه میتوانید به کارشناسان پشتیبانی خدمات یاب درخواست حل اختلاف ارسال کنید، تیم پشتیبانی بررسی و پیگیری خواهد نمود تا مشکل به وجود آمده مرتفع گردد.

 

پیگیری و پشتیبانی سفارشات بصورت ۲۴ ساعته

پرسنل پشتیبانی سایت خدمات یاب به صورت شبانه روزی آمادگی پیگیری و پاسخگویی به همه کابران سایت میباشد، کافیست از طریق صفحه ی تماس با ما یک روش را برای ارتباط با ما انتخاب نمایید. مطمئن باشید که ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و این وظیفه ی ماست که به شما خدمت رسانی نماییم.

 
پشتیبانی واتساپ

پشتیبانی سایت خدمات یاب در واتساپ نیز حضور دارد و آمادگی خدمت رسانی و پاسخگویی به شما عزیزان است

 

قیمت مناسب خدمات ارائه شده

یکی دیگر از سایر مزیت های سایت خدمات یاب وجود قیمت های بسیار مناسب میباشد، به دلیل کمیسیون بسیار کمی که خدمات یاب از هر سفارش دریافت میکند قیمت ها همگی دسته اول است. اگر دقت کرده باشید در هر دسته بندی چندین خدمات وجود دارد که تعدد نفرات باعث یک رقابت مثبت شده هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت… پس اگر دنبال قیمت هستید ، خدمات یاب مرجع بسیار مناسبی میباشد. مثال: خدمات کمتر از صدهزار تومان

 

اطمینان از بازگشت وجه در صورت بروز مشکل

خدمات یاب در ازای دریافت مجوزات قانونی مراجعی چون وزارت فرهنگ و ارشاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت تعهداتی را مقبول شده است. یکی از مهم ترین تعهدات ما ضمانت بازگشت وجه به مشتری میباشد. در صورتی که شما پرداختی را به حساب سایت انجام دهید و به هر دلیلی به مشکل بربخورید اولآ سیستم حل اختلاف نظر را دخیل میکنید و اگر حق با شما باشد مطمئن باشید که مبلغ به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

 

تحویل کار در زمان مقرر شده

در توضیحات ذکر شده ذیل هر خدمات، مشخص شده است که در چه بازه زمانی کار تحویل خواهد شد، مثلا ممکن است تحویل یک کار دو روز طول بکشد یا کار دیگری یک ماه زمان بخواهد. این زمان ها توسط فروشندگان ثبت شده است و در شرایطی که بدقولی کنند طبق صلاحدید پشتیبانی سایت جریمه خواهند شد. البته توجه فرمایید که در برخی مواقع ممکن است به دلیل اضافه شدن افزودنی ها و کارهای اضافه تر، به زمان تحویل افزوده شود که طبیعی است.

مکالمه آسان و سریع مابین خریدار و فروشنده

در سه بخش خریدار و فروشنده میتوانند مکالمه داشته باشند: ۱.قبل از سفارش ۲.پس از سفارش ۳.هنگام ارسال پروژه اختصاصی. در هر سه مورد سیستم مکالمه آسان و سریع(آجکس یا لحظه ای) وجود دارد که شما میتوانید مکالمه خود را انجام دهید. تنها نکته ای که از کاربران سایت خواهشمندیم احترام به قوانین سایت میباشد خصوصآ عدم ارسال شماره تماس، ایمیل و سایر راه های ارتباطی میباشد.

امکان ثبت آگهی نیازمندی و دریافت پیشنهادات

یکی دیگر از امکانات سایت خدمات یاب برای مشتریان ، امکان درج آگهی و نیازمندی است. بدین شرح که شما اگر به متخصص خاصی برای پروژه ی خود نیاز داشته باشید، کافیست توضیحات پروژه خود را در صفحه نیازمندی ها به ثبت برسانید و منتظر دریافت پیشنهادات باشید و بهترین را سفارش دهید.


جمع بندی:


خدمات یاب بستر آنلاینی را فراهم نموده است که شما میتوانید با اطمینان همه کارهای خود را پیش ببرید و با صرفه اقتصادی و سرعت زمانی که در بطن این کار وجود دارد باعث پیشبرد اهداف شما میشود. همه مدیران و صاحبان مشاغل نیازمندی هایی دارند که اگر بخواهند برای هر کدام یک کارمند استخدام کنند اصلآ مقبول نیست و در عصر حاظر چاره کار تنها سپردن کار به متخصصین دورکار و پروژه ای میباشد.

پشتیبانی سایت خدمات یاب هم همواره در کنار شماست. وظیفه ی ما خدمت به شماست. در پایان امیدواریم که بتوانیم همکاری های عالی و متعددی را با شما داشته باشیم و گره ای از نیازمندیهای جامعه ی کسب و کار را گشوده باشیم و خدمتی به همه متخصصین و مدیران ایرانی کرده باشیم.

مقاله مرتبط:
سوالات رایج خریداران در سایت خدمات یاب

instagram whatsapp facebook twitter pinterest telegram youtube instagram فیسنما روبیکا